Mata Happy Yogi

Ulubiony kompan w codziennej praktyce

Czas na macie powinien być miękkim ukojeniem

Chwilą na odprężenie i wsłuchanie się w sygnały, jakie wysyła Ci ciało. 

Niestety, czasem zamiast skupić się na wyciszeniu, musisz walczyć z matą, która utrudnia Ci praktykę. Przesuwa się po podłodze, ucieka spod spoconych dłoni lub nie zapewnia odpowiedniej amortyzacji. 

Zaburza proces odkrywania siebie.

Mata Happy Yogi skutecznie to zmieni

Pozwoli Ci w pełni skupić się na sobie. Poczuć harmonię ciała i umysłu. Odnaleźć tę przestrzeń do rozwoju, której szukasz. 

Z matą Happy Yogi praktyka staje się czystą przyjemnością.

Zobacz dlaczego

Happy Yogi daje wiele powodów do radości

Komfortowa grubość

6,5 mm — z naszego doświadczenia wynika, że taka grubość jest idealna, by odpowiednio wesprzeć Twoje ciało, a jednocześnie nie powodować problemów z utrzymaniem równowagi.

Antypoślizgowa powierzchnia

Drobny wzór po jednej stronie i falista tekstura po drugiej sprawiają, że mata pewnie leży na podłodze i nie pozwala ześlizgiwać się rękom i stopom. Nawet jeśli są wilgotne po bardziej dynamicznych asanach.

Odporność na uszkodzenia

Zapomnij o przedarciach, dziurach lub deformacjach. Wytrzymały materiał, z którego wykonaliśmy matę Happy Yogi, sprawia, że posłuży Ci ona przez wiele lat praktykowania.

Uniwersalne wymiary

Długość 183 cm i szerokość 61 cm to rozmiar idealny zarówno dla początkujących joginów, jak i tych praktykujących od lat. Znajdziesz na niej odpowiednio dużo miejsca, by wykonać asany dowolnego stylu jogi.

Przemyślany design

Stonowane wzornictwo naszej maty sprzyja wyciszeniu i jest niezwykle uniwersalne. Z kolei praktyczna linia przebiegająca przez środek maty pomaga ustawić ciało w odpowiedniej pozycji.

Pasek do przenoszenia

Teraz możesz praktykować, gdzie chcesz. Praktyczny pasek do spinania maty pozwoli Ci ją wygodnie przenieść w drodze z domu do studia lub parku.

Lekka jak piórko

Mimo swojej wytrzymałości mata Happy Yogi jest niezwykle lekka i waży zaledwie 1000 g. To cecha, którą docenisz nie tylko wtedy, gdy na zajęcia chodzisz pieszo lub dojeżdżasz rowerem.

Bezzapachowa

Certyfikowany materiał TPE jest zupełnie bezwonny. Nie musisz się więc obawiać, że gumowy zapach maty zakłóci harmonię Tobie lub innym osobom, z którymi praktykujesz.

Przyjazna dla środowiska

Materiał, z którego wykonaliśmy matę Happy Yogi, jest w całości biodegradowalny i nie zawiera toksycznych substancji. Dzięki temu jest bezpieczny dla środowiska i dla Ciebie.

Materiał, który współgra z tempem Twojej praktyki

Matę wykonaliśmy z 100% biodegradowalnego TPE (termoplastyczny elastomer), ponieważ w przeciwieństwie do innych materiałów jest wytrzymały, gęsty i elastyczny. Dzięki temu zapewnia świetną amortyzację i dostosowuje się do ciała. Jednocześnie jest lekki, miły w dotyku i bezzapachowy, więc regularna praktyka staje się prawdziwą przyjemnością.

Mata Happy Yogi

Długość: 183 cm

Szerokość: 61 cm

Grubość: 6,5 mm

Materiał: TPE

Shopping Cart